List z prośbą o autograf

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Jestem kolekcjonerem autografów i miałbym wielką prośbę, żeby ktoś pomógł mi przetłumaczyć poniższy wzór na język rosyjski.

Drogi Panie X

Nazywam się Mateusz Soliwoda, mam 18 lat i mieszkam w Piastowie. Piastów jest małym miastem leżącym niedaleko stolicy Polski - Warszawy. Sportem interesuje się już od wielu lat, a moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna. Niedaleko mojego miasta, swoje mecze rozgrywa klub piłkarski Znicz Pruszków, którego jestem kibicem. Od ponad trzech lat zbieram piłkarskie autografy. Moja kolekcja liczy jak na razie ponad 1400 podpisów. Kolekcjonowanie autografów jest naprawdę wspaniałym hobby. Bardzo proszę, aby podpisał Pan wysłane przeze mnie zdjęcia i odesłał je do mnie. Jeśli nie byłoby to problemem, proszę także, aby dorzucił mi Pan podpisane zdjęcia, pocztówki od siebie. Chciałbym, żeby autograf tak znakomitego piłkarza jak Pan zasilił moją kolekcję. Do listu dołączam także zaadresowaną kopertę. Dziękuje za przeczytanie mojego listu. Życzę Panu dużo zdrowia oraz szczęścia. Pozdrawiam serdecznie i oczekuję na odpowiedź!

Z poważaniem

Mój adres:

Za każdą pomoc będę naprawdę bardzo wdzięczny. Dodam tylko, że język rosyjski jest mi całkowicie obcy, a zawsze lepiej napisać do piłkarza list w jego ojczystym języku :)