Proszę o pomoc w poprawie tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Я нет из Кракова, Краков далеко, я могла бы выслать фотоаппарат почтой или встретить Вас в Катовицах. Завтра я встречаю одного человека, который хотел бы купить етот фотоаппарат, так если завтра он его че купит, я могу выслать его Вам.

Z góry dziękuję! :)
a możesz po polsku napisać to samo co chciałaś napisać po rosyjsku?
Bo nie do końca jestem pewna tego co chciałaś przekazać. może coś uda mi się pomóc :)
Ja nie jestem z Krakowa, Kraków jest daleko (ode mnie), mogłabym wysłać aparat pocztą albo spotkać się z Panem w Katowicach. Jutro spotykam się z jedną osobą, która chciałaby kupić ten aparat, tak więc jeśli jutro ona go nie kupi, to ja mogę wysłać go Panu.

:)
PS Uczyłam się rosyjskiego przez 4 lata, ale moje umiejętności trochę się zmniejszyły... ;)
Nikt?
Niestety to forum jest chyba rzadko odwiedzane lub nikt kto umie rosyjski za bardzo nie przegląda wątków...
Cytat: gosiaBG
Ja nie jestem z Krakowa, Kraków jest daleko (ode mnie), mogłabym wysłać aparat pocztą albo spotkać się z Panem w Katowicach. Jutro spotykam się z jedną osobą, która chciałaby kupić ten aparat, tak więc jeśli jutro ona go nie kupi, to ja mogę wysłać go Panu.

:)
Я не из Кракова,Краков находиться далеко от меня, я бы могла выслать аппарат почтой или встретиться с Вами в Катовице. Завтра встречаюсь с одним человеком, который хотел бы купить этот аппарат, если завтра он его не купит, я смогу выслать его Вам.
Cytat: Hatsumomo_San
Niestety to forum jest chyba rzadko odwiedzane lub nikt kto umie rosyjski za bardzo nie przegląda wątków...
nie pisze sie: nie umie tylko kto nie ZNA jezyka rosyjskiego
Dobrze wiedzieć.
Temat przeniesiony do archwium.