książki po rosyjsku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie,

Mam na imię Borys,mieszkam w Krakowie i od kilku lat jestem ogromnym fascynatem języka rosyjskiego.Pamiętając jaką trudnoscią było dla mnie zdobycie jakiejkolwiek książki w języku rosyjskim postanowiłem sprowadzać używane książki z Ukrainy i zająć się ich rozprowadzaniem wsród studentów,słuchaczy szkół językowych lub ludzi podobnie jak ja ,zafascynowanych tym językiem.Chciałbym serdecznie zaproponować książki róznorodne pod względem tematyki od klasyki przez historyczne i sensacyjne po detektywy i romanse.Są to wydania współczesne,będące w idealnym stanie.Myslę,że moja propozycja cenowa jest bardzo przystępna a wybór dosyć spory(około 600 pozycji). Wszystkie książki ,które oferuję na sprzedaż są to książki używane.Ceny moich książek wahają się w przedziale 10-25zł.Każdorazowo staram się wycenić daną książkę,równocześnie,na życzenie kupującego wysyłając również zdjęcie.Praktycznie wszystkie książki są w idealnym stanie ,bez śladów używania,zdaję sobie jednak sprawę,że niektóre z nich mogą odbiegać od pozostałych.stąd cena 10-15zł.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

« 

Nauka języka rosyjskiego

 »

Pomoc językowa