LINGWISTYKA STOSOWANA ILS na UW

Temat przeniesiony do archwium.
Hej:)
Pilnie potrzebuję progów punktowych na LINGWISTYKĘ STOSOWANĄ - ILS, SPECJALNOŚĆ NAUCZYCIELSKO - TŁUMACZENIOWA na Uniwersytecie Warszawskim z wiodącym angielskim i drugim rosyjskim. Pomóżcie, proszę ! Jeśli ktoś może powiedzieć mi coś więcej o studiach na tym kierunku, będę wdzięczna. I jest jeszcze jedna sprawa : CZY KTOŚ POLECI MI JAKĄŚ SZYBKĄ I SKUTECZNĄ METODĘ NAUKI ROSYJSKIEGO DO MATURY ROZSZERZONEJ? PILNE ! Do tej pory uczyłam się rosyjskiego jedynie na poziomie podstawowym i od 3,5 roku nie miałam z nim styczności. PROSZĘ O POMOC !

Będę wdzięczna za wszelkie informacje !
Witaj :)
nie znam niestety progów punktowych, ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz dobrze opanowany angielski :D Dlatego śmiem polecić kurs rosyjskiego w Internecie (niestety A1-B1 = matura podstawowa, ale myślę że po 3,5 roku przerwy może się i tak przydać :) ), który po wstępnym przejrzeniu uważam za dobry i sama chcę też z niego skorzystać :D Haczyk jest w tym, że jest to kurs rosyjskiego z wyjściowym angielskim http://learnrussian.rt.com/lessons/ Powodzenia ;)
edytowany przez dieweisseWoelfin: 21 sty 2014

 »

Pomoc językowa