Proszę o przetłumaczenie na język rosyjski.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam gorącą prośbę o przetłumaczenie tekstu związanego z opisem mieszkania z języka polskiego na rosyjski. Z góry dziękuję za pomoc.

Moja rodzina i ja mieszkamy w dużym mieście, na nowym osiedlu, w wielopiętrowym domu. W tym budynku jest tylko jedna klatka schodowa. My mieszkamy na trzecim pietrze, na które można wjechać windą. Nasze mieszkanie jest duże i bardzo wygodne. Składa się z czterech pokoi, dużej i jasnej kuchni. Jest w nim także łazienka i oddzielna toaleta. Do wszystkich pokoi prowadzi długi i szeroki przedpokój. Największy w całym mieszkaniu jest pokój gościnny. Tutaj zawsze przyjmujemy gości, przede wszystkim w święta i kiedy obchodzimy urodziny. Z tego pokoju można także wyjść na duży balon. Salon jest widny, ciepły i bardzo przytulny. Jest w nim mało mebli: cztery wygodne krzesła, kanapa i stolik z telewizorem, Jest też długi stół i kilka krzeseł. W salonie stoi także kilka lamp, a na podłodze leży duży puszysty dywan. Drugi pokój to sypialnia rodziców. Stoi tu wygodne łóżko, na którym śpią moi rodzice. Ściany sypialni pomalowane są na błękitny kolor. Na oknach wiszą niebieskie i białe zasłony, a na parapecie stoi kilka kwiatków. W sypialni wisi też ulubiony obraz mojego taty. W trzecim pokoju mieszka moja siostra a w ostatnim - ja. Te dwa pokoje są nieduże, ale bardzo wygodne. W każdym z nich stoi biurko i krzesło.Tutaj ja i moja siostra przygotowujemy się do zajęć i egzaminów. Ściany mojego pokoju są pomalowane na żółto, a w pokoju mojej siostry - na zielono. Oba pokoje są jasne, okna w nich wychodzą na południe i dlatego są one słoneczne. Ponieważ bardzo lubię kwiaty, w moim pokoju jest ich wiele. Często słucham muzyki, dlatego na półkach stoją kasety, płyty CD i wieża. Kiedy przychodzą do mnie koleżanki, często siedzimy w kuchni. To dlatego, że jest ona bardzo przytulna. Lubimy siedzieć przy herbacie i rozmawiać. Tutaj także lubię się uczyć i czytać książki. Mieszka z nami też pies i ma swoje miejsce w przedpokoju.

« 

Nauka języka rosyjskiego

 »

Pomoc językowa